محل تبلیغات شما

کتابی که تقریبا دوازده سال پیش با همکاری #دکتراحمدروستا استاد گرامی چاپ کردیم و قرار است دوباره تجدید چاپ شود.
‌درباره #تکنیکهای تبلیغاتی #روشهای تبلیغات #روشهای_بازاریابی
و #خلاقبت درتبلیغات و #بازاریابی_خلاق و چگونگی ایجاد #نوآوری در #بازاریابی بحث می کند. توضیحات بیشتر را در وب سایت مطالعه  فرمائید.
@khooyeh.ir
Drkhooyeh.ir
Khooyeh.com
#علی خویه #دکترعلی خویه #دکترروستا #دکتربرند #دکتربرندینگ #مشاورمدیریت #مدیریت برند #مشاوربرندهای بزرگ #مشاوربرند #مدرس برند #مربی کسب وکار #کوچ کسب وکار #دکترفروش #استراتژی تبلیغات #استراتژی برند #تبلیغات تریزی #تبلیغات_خلاق

وبلاگ مشترک #علی خویه و #دکتراحمد_روستا
Roostakhooyeh.blogfa.com
@hypermarketing.ir
@negotiation_academy
https://www.instagram.com/p/B_g_Owag-vH/?igshid=y1rhavm49sbq
هفت قانون طلایی NLP برای موفقیت :
۱- قانون اعتقادات
 به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌ هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در قالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.
۲- قانون انتظارات
هر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت.

۳- قانون جاذبه
 منفی‌ها، منفی‌‌ها را جذب می‌کنند و مثبت ها، مثبت‌‌ها را. افراد با ذهنیت منفی، اشخاص منفی را جذب می‌کنند و برعکس، افراد با ذهنیت مثبت، اشخاص پر انرژی و مثبت‌اندیش را.

۴- قانون جانشینی
ذهن نیمه‌هوشیار در یک لحظه می‌تواند فقط به یک وجه از قضیه فکر کند (مثبت یا منفی). یعنی زمانی که می‌خ…
من و دکتر روستا.
بیش از ده سال ارتباط و همکاری.
چاپ سه کتاب مشترک.
چندین سخنرانی مشترک.
ده ها مقاله مشترک در نشریات.
همکاری در پروژه های مختلف.
روند پرخاطره
roostakhooyeh.blogfa.com
khooyeh.ir
#دکتر_روستا
#برندسازی #بازاریابی #خویه #مشاورمدیریتی #مویرگی #مذاکره #اموزشمذاکره #مدرس_مذاکره #سخنرانی #مدرس #آموزش
https://www.instagram.com/p/Bdgkc0Ihtdk/?igshid=1dxb9nzxctji2
برگی از خاطرات. استاد عزیز در منزل ما مهمان ما.‌ من با همکاری #دکتراحمدروستا
سه کتاب مشترک تالیف و ترجمه کرده ایم و بیش از یک دهه با هم همکاری های مختلفی داشتیم این عکس مربوط به تشریف فرمایی استاد به منزل ما می باشد. کتاب #تکنیکهایبازاریابی #مدیریتبازاریابی
#مدیریتاستراتژیکتبلیغات #تبلیغات_خلاق در وب سایت من می توانید لیست کتاب ها و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.
Khooyeh.ir
#دکتراحمدروستا #دکترروستا #دکترروستا #دکترعلیخویه #علیخویه #مشاوررشدوتوسعهکسبوکار #مشاورباتجربه #مشاوربرند #مشاورفروش #مشاوربازاریابی #مدرسمدیریتی #مشاورمدیریت #مشاورکسبوکار #کوچکسبوکار #مدیریتاستراتژیک #دکترفروش #دکتربرند #مدرسفروش #مشاور_بازاریابی
https://www.instagram.com/p/BQoHiFfj8Gr/?igshid=b9mhznau1o3t
کتاب مشترک من و #دکتراحمدروستا
#علی_خویه
#دکتر_روستا
یک مژده هم دارم کتاب بعدی که دارم روش کار می کنم
#کتاب_مدیریتی
#پورسانت است به نام #مدیریت_پورسانت
تدوین و اجرای #آییننامهپورسانت
مدیریت پورسانت
تالیف و گردآوری:
#دکترعلیخویه
مدرس دانشگاه، مجری و مشاور شرکت های معتبر، بنیانگذار آکادمی فروش، آکادمی مذاکره و مدرسه فروش ایران.

معرفی مدیر عامل:
#علی_خویه  www.khooyeh.com ، مدرس دانشگاه، مدرس دوره های کاربردی و اجرایی در زمینه مدیریت، ایزو، بازاریابی، فروش، تبلیغات و خلاقیت، با 16 سال تجربه اجرایی ، مولف و مترجم 12 عنوان کتاب تخصصی مرجع و کاربردی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مدرس MBA , DBA، تدریس و آموزش در صدها کارخانه و شرکت در سراسر کشور و خاورمیانه، سخنران برتر ده ها سمینار مختلف، تالیف و ترجمه چندین کتاب کاربردی و پرفروش در کشور، مدرس نمونه در چندین موسسه آموزش عالی کشور، مشاوره و آموزش در بیش از صدها کارخانه و شرکت، مجری بیش از 200 پروژه در سراسر کشور، مشاور و مجری افزایش فروش و سهم بازار بیش از صدها شرکت و سازمان،دارای سابقه بیش از 450000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی

https://www.instagram.com/p/BLWzQyQjyXN/?igshid=5kz6gfztoxhz

کتاب های دکتر احمد روستا و دکتر علی خویه

چاپ مجدد کتاب های مشترک دکتر احمد روستا و دکتر علی خویه

بخش هایی از کتاب مهندسی ذهن و ان ال پی تالیف و ترجمه دکتر احمد روستا و علی خویه

کتاب ,مدرس ,های ,بیش ,تبلیغات ,مشترک ,بیش از ,instagram com ,علی خویه ,com p ,www instagram

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها