محل تبلیغات شما

بخشی از مصاحبه علی خویه در یک نشریه و یادی از اساتید خوبم دکتر احمد روستا و دکتر محمود محمدیان

.باشد به همین دلیل اولین کتاب خود با نام سبکهای تبلیغات را با همکاری دکتر محمود محمدیان دوست و استاد بسیار عزیزم که انصافا خدمات بزرگی به جامعه تبلیغاتی ما کرده است به چاپ رساندم.
این کتاب در جشنواره خوارزمی معرفی شد  و مورد استقبال زیادی قرار گرفت. من سعی می کنم تا کاری راتجربه نکرده باشم و به شکل اجرایی از نزدیک آشنا نشده باشم؛ درباره اش ننویسم. تمامی آثار من با امور اجرایی من عجین شده است بعد از سربازی در شرکت های تبلیغاتی معتبر ایران به عنوان کارشناس، مدیر تحقیق و توسعه، مدیر رسانه و مدیر بازاریابی مشغول به کار شدم و از همین جا دومین کتاب خود را با همکاری استاد و پدر عزیز خود جناب آقای دکتر احمد روستا به چاپ رساندیم به نام تاکتیک ها و تکنیهای تبلیغات بازاریابی این کتاب مشترک من و دکتر روستا هم اکنون  مورد استفاده قرار گرفته و بسیار مورد توجه است و فکر می کنم هم اکنون به چاپ چهارم یا پنجم رسیده باشد.
خبرنگار افتخاری کارافرین24:بکان

کتاب های دکتر احمد روستا و دکتر علی خویه

چاپ مجدد کتاب های مشترک دکتر احمد روستا و دکتر علی خویه

بخش هایی از کتاب مهندسی ذهن و ان ال پی تالیف و ترجمه دکتر احمد روستا و علی خویه

دکتر ,روستا ,کتاب ,چاپ ,مورد ,مدیر ,دکتر احمد ,دکتر محمود ,و دکتر ,به چاپ ,احمد روستا ,دکتر محمود محمدیان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها